Kancelářské 3D tiskárny Sindoh


Cenově dostupné kancelářské 3D tiskárny Sindoh, s sebou přináší veškeré možnosti rychlého prototypování přímo na váš pracovní stůl. V současnosti nabízíme dva typy tiskáren - 3DWOX1 a 3DWOX2X - větší variantu se dvěma extrudery. Modely lze vytvářet z originálních materiálů Sindoh, nebo OpenSource materiálů zakoupených na internetu, jako např. PLA, ABS, FLEXI, ASA, PETG, PVA, atd... Tiskárny jsou vybaveny 5" dotykovým displejem a vestavěnou kamerou pro vzdálenou kontrolu tisku. Díky integrovanému HEPA filtru se do okolního prostředí nedostávají potenciálně nebezpečné částice.

 3D tiskárna Sindoh 3DWOX1 disponuje uzavřenou tiskovou komorou s využitelným prostorem 210 x 200 x 195 mm. Samozřejmostí je vyhřívaná podložka, umožňující bezproblémový tisk i rozměrnějších modelů. Tiskárna je vybavena 5“ dotykovým displejem s intuitivním rozhraním. Součástí dodávky je řídicí software 3DWOX Desktop, jenž podporuje formáty: Stl, Ply, Obj, G-code (RepRap) a Amf. Celý proces tisku lze pomocí vestavěné kamery sledovat i přes vzdálený přístup přímo na vašem Smartphonu nebo Tabletu. Tiskárna je díky HEPA filtru a hlučnosti pouhých 40dB vhodná do každého kancelářského prostředí.

Stavební prostor:
210 x 200 x 195 mm

Tloušťka nanášené vrstvy:
0,05 - 0,40 mm

Stavební materiál:
PLA, ABS, ASA, PETG, FLEXI, atd.

Rozměry:
421 x 433 x 439 mm

 

Prospekt/technická data3D tiskárna Sindoh 3DWOX2X je vybavena dvěma na sobě nezávislými tiskovými hlavami, což umožňuje tisk rozpustných podpor nebo dvoubarevných modelů, a to až do rozměrů 228 x 200 x 300 mm. Je vybavena vyhřívanou tiskovou podložkou a 5“ dotykovým displejem s intuitivním rozhraním. Součástí dodávky je řídicí software 3DWOX Desktop, jenž podporuje formáty: Stl, Ply, Obj, G-code (RepRap) a Amf. Celý proces tisku lze pomocí vestavěné kamery sledovat i přes vzdálený přístup přímo na vašem Smartphonu nebo Tabletu. Tiskárna je díky HEPA filtru a hlučnosti pouhých 40dB vhodná do každého kancelářského prostředí.

Stavební prostor:
228 x 200 x 300 mm

Tloušťka nanášené vrstvy:
0,05 - 0,40 mm

Stavební materiál:
PLA, ABS, ASA, PETG, PVA, FLEXI, atd.

Rozměry:
490 x 466 x 573 mm

 

Prospekt/technická data

 

<< zpět na soupis všech 3D tiskáren