3D tiskárny Stratasys

Idea Series - prostor pro vaši kreativitu

3d tiskárny Stratasys - Idea Series
3D tiskárny Stratasys řady Idea jsou ideálním řešením 3D tisku na vašem pracovním stole. Svoji myšlenku můžete ihned realizovat ve své pracovně bez nutnosti velkých investic.


 

 

F123 Series - všechny fáze vývoje přímo ve vaší kanceláři


3D tiskárny řady Stratasys F123 představují aktuální špičku v prototypování. Fáze vývoje, testovaní i tisk funkčních modelů tak zvládnete přímo ve vaší kanceláři. Společně s novým softwarem GrabCad, který umožňuje tisk přímo z nativních dat, tak urychlíte všechny procesy spojené s vývojem nového produktu.

Uživatelsky přívětivější jsou nové tiskárny také díky automatickým kalibracím, jednoduché obsluze pomocí dotykového displeje nebo dvěma USB portům na předním panelu, pro přímý tisk. Modely lze stavět zapomocí vrstvení od 0,127 do 0,330 mm, při použití až 4 různých, cenově dostupných modelových materiálů. Samozřejmostí je i druhá tisková hlava, pro tisk rozpustných podpůrných struktur.3d tiskárny Stratasys - Design Series


 

 

Design Series - detail a síla pro prototyping


3D tiskárny řady Design: Precision představují skutečný realismus konečných produktů. Technologie Polyjet nabízí nejlepší kvalitu povrchu a jemné detaily, široký rozsah vlastností materiálů a schopnost multi-amteriálového tisku. 3D tikárny řady Design: Performance založeny na technologii FDM, vytváří modely pomocí ABSplus termoplastu, díly jsou odolné a tvarově stabilní - ideální i pro náročné testování.3d tiskárny Stratasys - Design Series


 

Production Series - pro rychlou změnu


Production Series: Precision: Přesné 3D výrobní systémy přinášejí agilitu a estetiku do každé fáze výroby a vývoje. Tyto systémy, založené na technologii PolyJet, nabízejí úžasně hladké povrchy, jemné detaily a širokou škálu materiálů. Pokud se zajímáte o realismus konečných výrobků a rychlost a možnosti multi-materiálového tisku, představuje řada Production: Precision tu správnou volbu.
Production Series: Performance: Představte si výrobu nástrojů bez tíživých nákladů a časové náročnosti. Provádějte změny rychle a levně - v jakékoliv fázi výrobního procesu. Vytvořte si malosériové příslušenství a přípravky přímo z CAD dat. 3D tisk odolných modelů pomocí technologie FDM (Fused Deposition Modeling) je patentovaný výrobní postup společnosti Stratasys. Pomocí tisku z termoplastů vytvoříte koncepční modely a funkční prototypy v bezkonkurenční kvalitě.